Dowiedz się więcej o naszej wypożyczalni samochodów

Wyszukaj samochód

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
tel. 731-002-424
goldencar24.katowice@gmail.com

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Tania wypożyczalnia samochodów GoldenCar24 oferuję szeroką gamę aut osobowych oraz dostawczych z najnowszych modeli dostępnych na rynku samochodów. Wśród naszych aut znajdziecie Państwo topowe marki samochodów jak: Mercedes, Audi, BMW, Ford, Fiat, Skoda czy też Renault i wiele innych. W podjęciu decyzji o skorzystaniu z usług najmu w naszej wypożyczalni aut z pewnością pomogą Państwu jasne i klarowne zasady wynajmu, w których nie dopełniamy umów druczkiem o drobnej treści czy też dodatkowymi opłatami tak jak to czyni konkurencja. Dlaczego to właśnie my jesteśmy jedną z najlepszych firm oferujących wynajem samochodów osobowych w Katowicach? Z prostej i jasnej przyczyny! Konkurencja wielokrotnie podaję cennik, który jest tylko i wyłącznie zapełniony kwotami, które są obwarowane dodatkowymi cenami za kwestie wręcz podstawowe z jakimi możemy się spotkać na rynku wynajmu krótkoterminowego czy też wynajmu długoterminowego auta – Katowice. Nadal nie czujesz się przekonany co do naszej oferty oraz różnicy jaką generujemy my a jaką oferują nasi konkurenci? Skontaktuj się z nami! Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z naszych usług a gwarantujemy, że wrócisz do nas tak jak to czyni 93% naszych zadowolonych klientów.

O nas

GoldenCar24 oferuje wynajem samochodów w Katowicach, a także na terenie całego Śląska. Nasza oferta skierowana jest dla osób prywatnych, jak również dla firm i instytucji. Specjalizujemy się w wynajmie krótko, jak i długoterminowym. W zakładce Cennik znajdą Państwo wszystkie nasze samochody wraz z aktualnymi cenami. Firmy zainteresowane współpracą na dłuższy okres zapraszamy do zakładki Wynajem długoterminowy lub bezpośrednio do kontaktu telefonicznego bądź poprzez email. Obsługujemy całe województwo Śląskie, w tym oczywiście lotnisko Pyrzowice. Na specjalne życzenie klienta, po ustaleniu szczegółowych warunków, samochód możemy podstawić lub odebrać z dowolnego miejsca w całym kraju.

Na naszej stronie, w odpowiednich działach, znajdą Państwo również informacje o najnowszych promocjach a także ofertę wynajmu samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy kolizji lub wypadku drogowego. Wypożyczalnia samochodów GoldenCar24 istnieje od 8 lat, jesteśmy więc firmą o ugruntowanej pozycji w regionie popartej wieloletnim doświadczeniem. Skorzystaj raz z naszych usług, a na pewno dołączysz do ogromnej grupy naszych stałych klientów, którzy mogą liczyć na jeszcze atrakcyjniejsze warunki wynajmu. Wypożyczalnia samochodów Katowice, Śląsk, Pyrzowice to właśnie GoldenCar24 – firma o uznanej i cenionej marce. Nasz pracownik dobierze odpowiedni samochód do Państwa potrzeb a nasz kierowca punktualnie podstawi auto w dowolnie wybrane miejsce.